Fabrika Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Rekabetin yüksek olduğu piyasa ortamında farkınızı ortaya koymak, reklam aracılığıyla kitlenizi genişletmek ve özellikle büyük şehirlerdeki müşteri yoğunluğu ve yatırım hedefleri daha fazla olan şirketler için ayrı bir önem teşkil etmektedir. Fazla sayıda kuruma sahip İstanbul, Ankara, İzmir illerinde firmaların kitlelere yönelik en hızlı ve etkileyici iletişim araçları başında artık tanıtım videları gelmektedir. Tanıtım filmi çekimi ise reklamını bu araçla yapmak isteyen firmaların detayları hakkında soru işaretleri olan bir alandır.

Tanıtım filmi çekimi nasıl gerçekleşir?

Tanıtım filmi çekimi için ilk basamak sizinle gerçekleştirilecek reel bir görüşmedir. İlk görüşme sırasında reklamda odaklanılmasını talep ettiğiniz özellikleriniz, vermek istediğiniz mesaj, oluşturmak istediğiniz profil detaylı bir şekilde öğrenilmektedir. Tanıtım filmi çekimi konusunda verdiğiniz bilgi ve ilettiğiniz istekleriniz doğrultusunda film senaryosu ve zihinsel kurgusu tasarlanmaktadır.

Bu süreçte temel amaç firmanızı ve yansıtmak istediğiniz yüzünü müşteriye olabildiğince kaliteli şekilde aktarmak ve bulunduğunuz sektördeki yerinizi ve öneminizi yansıtmaktır.

Kurgusu tasarlanan fikirler nasıl tanıtım filmine dönüşür?

Beğenileriniz doğrultusunda hazırlanan kurgular hayata geçirilmek üzere uzman bir ekip ve 4K video kalitesi ile çekim sahasında hayat bulur. Size sloganlarınız eklenmiş halde son hali ulaştırılan tanıtım videosu görüntüsü ulaştırılarak bunu dilediğiniz platformlarda paylaşmak ve müşterilerinize sunmak kalır.

Tamamen memnuniyetiniz ve kalite odaklı gerçekleştirdiğimiz çekim sürecinde son teknoloji cihazlar ve uzman bir ekip çalışmakta, tecrübelerimiz ise referanslarımız ile sabitlenmektedir.

Bir Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.