Şirket Tanıtım Videosu

buldin2

Şirketinizin yenilikçi ve değişen yüzünü şirket tanıtım filmi sayesinde geniş kitlelerle paylaşabilirsiniz. Şirket tanıtım videosu çekimi konusunda bir çok referansa sahibiz şirketin hangi sektörde olduğu bizler için farketmez tanıtım filmini her işletme yaptırabilir.

Bizim şirket tanıtım filmine ihtiyacımız yok gibi düşünceler bu zamanlarda çok yanlıştır çünkü insanlar artık fotoğraf ve katalog tarzı sunumlarla değil tanıtım videosu veya tanıtım filmi olan şirketlerin sunumlarını veya hizmetlere izleyerek görmek istiyorlar.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filminin bütçesini diğer sektörlerde de olduğu gibi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak şirketinizin hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına neler yapabiliriz diye konuştuktan sonra belirliyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizyon veya belirlediğiniz saniyelere yazılması gereken yazı slogan v.s konuları belirleyip bunları kurguda yerleştirdikten sonra sizlere HD kalitede teslim ediyoruz.

Bu sahibi olduğunuz tanıtım filmini sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.