Tanıtım Filmi Çeken Firmalar

Tanıtım Filmi Çeken Firmalar ve Fiyatları

Eğer “profesyonel” düzeyde bir tanıtım filmi istiyorsanız, işin acemisine değil, ustasına danışmanız gerekir. Bu bağlamda alanında deneyimli bir ekibin, beklentilerinizi karşılayabilmesi mümkün olacaktır.

Tanıtım filmi çeken firmalar arasında kararınızı verirken;

  • Tanıtım filmi için ayırmış olduğunuz maliyeti
  • Firmanın sizlere ne kadar fiyat teklifi sunuyor olduğu
  • Film içeriğinin kalitesi (kurgu, düzen, geçişler)
  • Film içeriğinin başarısı (ana konunun etkileyici bir şekilde işlenmesi)

Gibi bir çok kriteri dikkate almanızı öneriyoruz.

Bu süreçte ekibimizin beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Daha önce başarılı bir şekilde tamamladığımız projelerimizi örnek ve/veya referans niteliğinde izleyebilir ve doğru bir karar verebilirsiniz.

Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılıyor?

Sadece 1 dakika süren bir tanıtım filmi, “çok kolay” bir şekilde düzenleniyor gibi görünebilir. Ancak işin mutfağından bahsetmemiz gerektiğinde bir çok ayrıntı karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de bizler tanıtım filmi çeken firmalar arasında kaliteyi, profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olmamız neticesinde daha bir çok ayrıntıyı dikkate almak durumunda kalıyoruz ki, bu da hem çekim hem de düzenleme sürecimizin daha titiz, yoğun bir çalışma ile gerçekleştirilmesini gerekli kılmaktadır.

Buna göre çekim süreci basit bir ifade ile özetlenirse;

  • Profesyonel kameraların kullanımı (ki buna drone gibi daha modern çözümler de dahildir)
  • Ana konu ve kayda alınacak ana fikir doğrultusunda uygun çekim tekniklerinin ve açılarının uygulanması
  • Ana konu odaklı hafif ya da ileri düzey kurgunun yapılması
  • Müşterilerimizin dikkat çekmek istediği özel nokta, konu, sahneler için özel çalışmalar yapılması

Bu kriterler ve ihtiyaç doğrultusunda daha fazlasına bağlı kalarak çekim süreci tamamlanmaktadır. Daha sonrasında ise işin mutfağında yani düzenleme programında titizlikle düzenlemeler yapılmaktadır ki bu sayede son rötuşlar atılarak, tanıtım filmi tam anlamıyla hazır bir hale getirilir.

Tanıtım Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Elbette ki her hizmetin bir bedeli var ve bizler sahip olduğumuz deneyim ile işimizi en iyi bir şekilde tamamlama gayreti içerisindeyiz.  Nitekim bu sayede siz değerli müşterilerimizin beklentilerini de karşılamış oluyoruz.

Bir Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.