Tanıtım Filmi Bütçeleri Hakkında

Şirket ve Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Şirket faaliyetlerinizi “profesyonel” bir şekilde anlatacak, kurumsal nitelikteki tanıtım filmi projeniz için maliyet hesaplaması yapmakta haklısınız. Çünkü sektör genelinde bazı çekim firmalarının piyasa geneline kıyasla oldukça yüksek miktarlarda teklif sunuyor olduğunu görmekteyiz. Fiyatları etkileyen bir çok unsur olsa da, bizler her daim makul seviyede teklif sunulması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bağlamda kurumsal tanıtım filmi fiyatları ne kadar sorusu aslında “genel” nitelikte bir sorudur. Çünkü şirket tanıtım filmleri her ne kadar “standart” bir kalıp iş olarak görülse de, esasında bu çalışmaların içeriği; şirketin faaliyet alanı ve hedef kitlesi gibi kriterler doğrultusunda değişmektedir. Dolayısıyla da herhangi bir fiyat verebilmek adına önce ne tür bir kurumsal tanıtım videosu istenildiğini dikkate almak gerekir.

Şirket Tanıtım Filmi Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Müşterilerimiz açısından sadece şirket ya da fabrika tanıtım filmi talep etmeleri yeterli olmaktadır. Tanıtım filmi fiyatları nedir bunu hesaplamak ise bizlere düşüyor. Bu aşamada fiyat konusunda bir belirleme yapabilmek ve teklif sunabilmek için müşterilerimizden bazı bilgiler talep ederiz.

Nedir bu bilgiler?

  • Videonun azami uzunluğu ne kadar olacak?
  • Videonun ana konusu ne olacak?
  • Çekimler nerede ya da nerelerde gerçekleşecek?
  • Montaj, edit aşamasında ne gibi özelleştirmeler, eklemeler yapılacak
  • Hem çekim hem de video düzenleme aşamasında ne gibi özel talepleriniz var

Bu gibi, bizlere videonun tamamlanma sürecine kadar ki verebileceğiniz her bir ayrıntı esasında sizlere sunacağımız fiyat teklifini “kesinleştirmemizi” sağlayacaktır. Bu kriterler arasında, fiyatı en çok belirleyici olanlar ise video uzunluğu ve ana konusudur. Dolayısıyla da firmamız ile iletişime geçtiğinizde, talep edeceğiniz tanıtım filminin hangi faaliyet alanı için çekileceğinin ve süresinin ne kadar olması gerektiğini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizlere sunacağımız şirket tanıtım filmi fiyatları ne kadar öğrenmeniz mümkün olacaktır.

 

Şirket Tanıtım Filmi için İletişime Geçmeye Ne Dersiniz?

Alanında belki de onlarca firma keşfettiniz ancak bizler deneyimli bir ekip ile işimizi titizlikle, severek yapıyoruz. Kurumsal müşterilerimizin şirket tanıtım videosu taleplerini en iyi standartları karşılıyor olması gerektiğinin farkındayız. Şirket anıtım filmi fiyatları ne kadar teklifimizi öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.