Tanıtım Filmi Çekerken Hangi Ekipman Kullanılır?

Tanıtım Filmi Çekerken Hangi Ekipman Kullanılır?
Sadece tanıtım videosu değil herhangi bir video çekerken dahi belli başlı ekipmanların kullanımı şarttır. Bu gereklilik profesyonel bir video çekerken çok daha ciddi seviyelere ulaşır.

Kamera
Videonun kalitesini ne belirler diye bir soru sorulduğunda hiç şüphesiz verilecek öncelikli cevap kamera olacaktır. Zira kameranın MegaPiksel bakımından kalitesi kadar efektleri ve mercekleri de büyük önem taşır. Bu öneme binaen hdtanitimfilmi.com olarak ekibimizin kullanımına sunduğumuz 20’ye yakın farklı kamera tipi sayesinde tanıtım filmlerinizin kusursuz olmasına destek oluyoruz. Üstelik bu kameraların her birinin kendi alanlarının en iyi olmaları sayesinde kusursuz işler ortaya çıkarıyoruz.

Işık Ekipmanları
Şirket tanıtım filmlerinde profesyonelliği yakalamak adına kullanılan en önemli ekipmanlar arasında ışık ekipmanları gelir. Karanlık veya loş ortamlarda çekilen videoların genellikle amatör bir görüntü ortaya çıkarması kalitesi bir tanıtım filmine neden olur. Ancak ışığın kaliteli bir şekilde yansıtıldığı videolarda profesyonellik fazlası ile ortaya konur.

Ses Ekipmanları
Tanıtım videolarında bir fon müziği kullanılmayacaksa ses kalitesinin kusursuz olması tanıtım filmlerinin kusursuzluğunu doğrudan etkileyecektir. Bu nedenle ses ekipmanları noktasında hassas davranarak videoda ses kaynaklı problemlerin ortaya çıkmasına engel oluyoruz. Özellikle sunucu varsa mikrofon kullanımını sayesinde kameralar üzerindeki mikrofonların kusurlarını izole ediyoruz.

Bir Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.